• Головна
  • Розвиток власної дилерської мережі: з чого почати
Реклама
12:10, 12 серпня 2014 р.

Розвиток власної дилерської мережі: з чого почати

Реклама

Рано чи пізно кожен виробник стикається з необхідністю розширення ринку збуту свого продукту і виведення його в нові регіони. І, як правило, найбільш оптимальним варіантом для здійснення цього завдання є розвиток дилерської мережі.

Цей розвиток може бути пасивним, - коли ви розглядаєте тих кандидатів, які самі звернулися до вас, - чи активним, коли ви вживаєте якісь дії для пошуку дилерів. Власне, питання про те, як саме шукати дилерів, і стає ключовим для багатьох виробників.

Як правило, основним засобом пошуку в даному випадку стають різноманітні ділові видання та оголошення на тематичних сайтах.

- Наша компанія займається виробництвом меблів, - розповідає приватний підприємець Олександр Чернов. - Нещодавно задумалися про пошук дилерів своєї продукції. Відразу вирішили розміщуватися на спеціалізованих інтернет-порталах, тому що, на мій погляд, вони дозволяють охопити велику кількість підприємців. На даний момент розміщуємо пропозиції нашої компанії на бізнес-порталі BeBoss.ru, в спеціальному розділі «Оптові пропозиції». Це дуже зручно: ми маємо можливість розповісти про свою компанію і товари, що випускаються нами, переваги роботи з нами. Таким чином дозволяємо потенційному дилеру скласти про нас максимально повне уявлення. Вже за півтора місяці оформили 4 дилерських договори.

Незважаючи на те, що відносини між виробником і дилером, як правило, мінімальні і обмежуються поставкою товару та отриманням за нього грошей, не варто укладати договір про співпрацю з кожним, хто бажає поширювати вашу продукцію. Адже уявлення про якість вашого товару у кінцевого споживача  буде складатися пзі спілкування і взаємодії з вашим дилером.

Тому при розгляді потенційних кандидатів звертайте увагу на наявний у них досвід продажів і реалізації продукції, а також на те, наскільки близький для них напрямок діяльності вашої компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...