• Головна
  • В Івано-Франківську створили антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування
16:32, 13 серпня 2014 р.

В Івано-Франківську створили антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування

З 14 серпня розпочинає працювати антикризовий штаб газового господарства. Головний координаційний центр розташований в центральному офісі ПАТ «Івано-Франківськгаз», за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Ленкавського, 20. Штаби оперативного реагування працюватимуть також у 13 районних управліннях по експлуатації газового господарства.

Основним завданням штабів є забезпечення безперебійно та безаварійного газопостачання в Івано-Франківській області за будь-яких обставин. Окрім того, споживачі природного газу можуть звернутися у штаб за консультаціями, для оперативного вирішення питань з підключення опалювального обладнання, видачі технічних умов, реалізації проектів переведення з газового опалення на електричне чи з іншими питаннями.

«У зв’язку з дестабілізуючою ситуацією в країні, наше підприємство вживає додаткових заходів з безпеки газопостачання. Робота новоствореного штабу спрямована передусім на максимально швидке вирішення питань по забезпеченню природним газом наших споживачів та оперативного надання роз’яснень клієнтам з усіх невідкладних питань», - розповідає голова антикризового енергетичного штабу оперативного реагування у ПАТ «Івано-Франківськгаз», заступник голови правління – головний інженер Ігор Височанський. 

Антикризовий штаб буде працювати цілодобово і без вихідних:
• телефон гарячої лінії +3 (80342) 50 16 02;
• телефон мобільний +3(8067) 344 56 55.

Про виникнення надзвичайної ситуації, споживачі природного газу можуть повідомити антикризовий штаб також через аварійну газову службу за телефоном «104».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...