• Головна
  • У Івано-Франківську відбулося засідання комісії з погашення заборгованості по заробітній платі
10:41, 27 серпня 2014 р.

У Івано-Франківську відбулося засідання комісії з погашення заборгованості по заробітній платі

26 серпня під головуванням заступника міського голови Руслана Панасюка відбулось чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

У засіданні взяли участь керівники та спеціалісти департаменту соціальної політики, ДПІ у м. Івано-Франківську, управління ПФУ в м. Івано-Франківську, управління економічного та інтеграційного розвитку, фінансового управління, департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку та відділу Державної виконавчої служби міського управління юстиції.

На засіданні комісії розглядались питання щодо причин виникнення і шляхи погашення заборгованості з виплати заробітної плати, а також погашення податкових боргів та боргів до ПФУ. Крім того, на засіданні комісії заслуховувались керівники підприємств-боржників.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати економічно активними підприємствами міста та про вжиті заходи щодо порушників трудового законодавства членів комісії проінформувала директор департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

Також на засіданні комісії розглядались питання щодо вжитих заходів для погашення боргів зі сплати податків, внесків та інших платежів до Державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську.

Заступник начальника ДПІ у м. Івано-Франківську Олександр Фролов проаналізував стан надходжень податків та інших обов’язкових платежів, а також повідомив про вжиті заходи інспекцією в частині стягнення податкових боргів на підприємствах міста.

За підсумками засідання були дані відповідні доручення керівникам підприємств та членам комісії щодо вжиття невідкладних заходів для погашення боргів з виплати заробітної плати та інших видів платежів відповідно до своїх повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...