Новини компаній
16:15, 13 січня 2016 р.

LEX LIGA - життя за законом!

Новини компаній

LEX LIGA – міжнародна юридична компанія, що динамічно розвивається на ринку правових послуг з 2010 року та спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу усіх сфер діяльності. За роки успішної практики ми розробили концепцію розвитку компанії на принципах добросовісності, створили велику базу ресурсів, заслужили повагу, довіру та репутацію серед клієнтів.

Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний і готові запропонувати оптимальні юридичні рішення найскладніших питань, з якими зіштовхується клієнт.

Як великі світові компанії, так і маленькі хочуть, щоб всі основні та поточні правові питання вирішувались в одній юридичній фірмі. Наша принципова політика полягає в тому, щоб бути ближче до клієнта: бачитися з ним особисто, вибудовувати партнерські відносини і, звичайно ж, розуміти регіональні особливості бізнесу.

Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів, тому співробітники LEX LIGA приймають на себе етичне зобов'язання не розголошувати конфіденційну або яка є власністю компанії інформацію.

Ми впевнено налаштовані на високий результат і активно рухаємось до мети стати провідною юридичною компанією в Україні та за її межами. Для цього фахівці Компанії безперервно підвищують рівень своєї кваліфікації та використовують свіжий інноваційний підхід як у реалізації далекоперспективної стратегії, так і в щоденних проектах.

Щоб залишатися конкурентоспроможними, правники LEX LIGA працюють на випередження: реагують на останні тенденції у нормотворчості, стежать за змінами в законодавстві, аналізують їх і пропонують готові рішення клієнтам, проводять моніторинг судової практики, застосовують сучасні комунікації та інформаційні технології, вивчають громадську думку, впроваджують нові види послуг для максимального задоволення запитів клієнтів.

Наші юристи зорієнтовані на світові стандарти, тож повсякчас інтегрують у роботу міжнародні методики ведення юридичної практики.

Завдяки широкому колу кваліфікованих міжнародних партнерів з понад 50 країн ми маємо можливість надавати професійні юридичні послуги клієнтам за кордоном. Такий підхід дозволяє сформувати робочі групи з кращих фахівців у конкретній практиці в кожній окремій юрисдикції.

Компанія об'єднує юристів, які мають значний досвід роботи в юридичних фірмах, юридичних підрозділах підприємств, контролюючих та правоохоронних органах, а також судах.

LEX LIGA є членом Торгово-промислової Палати України, акредитована у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб в якості «Юридичного консультанта». Крім того, у 2015 році Компанія стала членом Представництва Американської Торгівельної Палати в Україні (АСС) та Міжнародної податкової асоціації (IFA), а також Європейської Бізнес Асоціації. Наші юристи є членами Національної асоціації адвокатів України та Асоціації правників України.

Юридична компанія LEX LIGA бере активну участь у соціальних, культурних, освітніх проектах та підтримує розвиток балетув Україні.

Ми робимо все, щоб Ви були спокійними і впевненими за Ваш бізнес!

LEX LIGA - життя за законом! (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #LEX LIGA #юридична компанія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...