• Головна
  • Олег Гончарук: Наступного тижня Набережна буде відкрита
10:36, 3 грудня 2014 р.

Олег Гончарук: Наступного тижня Набережна буде відкрита

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів чергову нараду щодо проведення капітального ремонту дороги на вулиці Набережна імені Василя Стефаника, що відбулася за участі міського голови м. Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, представників комунальних підприємств та компаній-підрядників.

Під час зустрічі обговорили хід завершальної стадії ремонтних робіт та міру готовності дорожнього полотна забезпечити можливість проїзду автотранспорту.

«Наступного тижня вулиця Набережна повинна бути відкрита для автомобільного руху за тимчасовою схемою. На той час уже буде нанесено дорожню розмітку та встановлено дорожні знаки. Сама ж тимчасова схема передбачає обмеження швидкості руху транспорту на рівні 30 км/год. Ця обставина обумовлена тим, що нанесення захисного шару дорожнього полотна відбудеться тільки навесні, і тільки тоді об`єкт буде повністю зданий в експлуатацію. Відтак, хотів би звернутися до усіх автовласників з проханням дотримуватися вимог обумовленого обмеження та поставитися до цього з розумінням». – наголосив Олег Гончарук.

Щодо обслуговування дорожнього полотна, Віктор Анушкевичус та представники компанії «ПБС» запевнили Олега Гончарука, що на даний момент досягнуто принципової домовленості щодо постійного забезпечення цим підприємством належного стану дорожнього полотна протягом усього зимового періоду. Існування ж затримок у фінансуванні чи будь-яких інших проблем заперечили всі учасники наради.

Окремо голова облдержадміністрації закцентував увагу присутніх підрядних організацій на необхідності приведення об’єкту до належного стану: «Зрозуміло, що висадка дерев та остаточне облаштування тротуарів відбуватиметься навесні, але прошу забезпечити вивезення усього будівельного сміття та приведення об`єкту до належного стану вже на момент відкриття вулиці для руху автомобільного транспорту за тимчасовою схемою. Також наголошую, що ми не будемо зараз організовувати якихось помпезних урочистостей під час відкриття дороги, але показати представникам громадськості та засобів масової інформації результати нашої роботи зобов`язані».

На завершення Олег Гончарук подякував присутнім за плідну співпрацю, успіх якої, за словами голови облдержадміністрації, полягає у координації дій та єдності позицій обласної і міської влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...