Один з варіантів придбання власних чотирьох кутів є покупка квартири від забудовника. На жаль, така форма інвестицій ще до недавнього часу була пов'язана з великим ризиком. Нечесні розробники у столиці, як і по всій країні брали високі аванси, а іноді навіть всю суму за нерухомість, яка ще не побудована. Потім вони банкрутували або ховалися під землю, просто зникали відразу, без сліду, як ніби ніколи їх не було. Клієнти розробників залишалися без квартири, але з кредитом, або втратили заощадження усього життя.

На щастя, в минулому році правила ведення девелоперських компаній у нашій країні та завантаження не оплати від покупців, були врегульовані законодавчо. Продаж квартири в Києві від забудовника в ЖК Евромісто вiд розробників на сайтi evromisto.com.ua, повинен відбуватися у відповідності з установленими процедурами. Покупці вносять гроші в банк, який контролює прогрес будівництва. Якщо даний етап проекту виконаний у відповідності з проектом, банк перераховує розробнику частина суми і чекає, поки наступний етап буде завершено. Потім знову контролює роботи щоб були виконані правильно, і тоді зливають частину належних грошей і так по колу до завершення інвестицій. Новий закон в значній мірі знижує ризик втрати заощаджень усього життя покупців і призводить до падіння більшості нечесних девелоперських компаній.

Хто такий - розробник?

Розробник інакше інвестор, фізична або юридична особа, яка інвестує в будівництво нерухомості категорії: житлові будинки, об'єкти офісні, торгові, призначені для продажу або оренди. Тобто робить такі економічні дії, в яких ефекти з'являються швидше в майбутньому, ніж відразу. Це комплексний процес, що включає придбання землі, контроль над інвестиційним процесом на всіх етапах від проектування до завершення будівництва, аж до її продажу або здачі в оренду.