• Головна
  • В Івано-Франківську змагатимуться ковалі
13:34, 22 грудня 2014 р.

В Івано-Франківську змагатимуться ковалі

24 грудня в Івано-Франківську відбудеться фінальний етап загальноміського конкурсу серед молодих ковалів на кращий мистецький виріб з металу. Проходитиме він на базі вищого професійного училища № 21, бо власне ідея конкурсу – підтримка молоді та заохочення до розвитку ковальської справи в місті.

Фіналу передували відбіркові змагання: в ВПУ № 21 – конкурсний відбір серед учнів старших класів з техніки кування; в Інституті мистецтв при ПНУ ім. В. Стефаника – конкурсний відбір серед студентів з розробки дизайну, ескізів та композицій ковальських робіт. У фіналі змагатимуться по п"ять кращих за результатами відбіркових етапів. І відповідно будуть дві вікові категорії: учні старших класів виготовлятимуть гачок для камінного набору, а студентів – практично втілюватимуть ескізи робіт.

Конкурс молодих ковалів проводиться в рамках проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання», що фінансується з коштів Європейського Союзу. Організаторами конкурсу є виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» за участі ГО «Свято ковалів», Вищого професійного училища № 21, Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ковалі #змагання ковалів #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...