• Головна
  • Обласна влада сприятиме розвитку медичної галузі на Прикарпатті
16:58, 26 грудня 2014 р.

Обласна влада сприятиме розвитку медичної галузі на Прикарпатті

В обласному клінічному онкологічному диспансері після капітального ремонту відкрили диспансерне відділення, в якому надаватиметься спеціалізована лікувально-консультативна та діагностична допомога.

Про цеповідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

На проведення комплексу ремонтних робіт, які передбачали заміну віконних та дверних блоків, трубопроводів водопостачання, опалення та каналізації, сантехнічних пристроїв, твердого інвентаря, а також впорядкуванння прилеглої території, за словами головного лікаря диспансеру Володимира Романчука, було витрачено 940 тисяч гривень з обласного бюджету. До створення у медичному закладі належних умов для лікарів та пацієнтів долучилися й благодійники.

У відділенні функціонуватимуть кабінети ендоскопії, ультразвукової діагностики, патології щитоподібної залози, шийки матки, буде проводитися реєстрація хворих, забезпечуватиметься контрольоване спостереження за диспансерною групою.

Обласна влада й надалі сприятиме розвитку медичної галузі на Прикарпатті, заохочуючи при цьому місцевих та європейських інвесторів

«Приємно, що на тлі подій, які зараз відбуваються у державі, ми в області все ж знаходимо можливості для покращення умов перебування хворих та праці лікарів, – зазначив на відкритті відділення голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. – Обласна влада й надалі сприятиме розвитку медичної галузі на Прикарпатті, заохочуючи при цьому місцевих та європейських інвесторів».

За інформацією медиків, щорічно в онкологічний диспансер звертаються до 40 тисяч прикарпатців. Прийом хворих проводять кваліфіковані спеціалісти з онкології, онкохірургії, онкогінекології, стоматології, онкоурології, мамології, хіміотерапії, радіології. Диспансерне відділення розраховане на прийом ста пацієнтів щодня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #обласна рада #онкологічний диспансер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...