
10:20, 13 січня 2015 р.
Мешканці міста нарікають на маршрутний транспорт, що їздить до автостанції №2
Сьогодні на оперативній нараді Віктор Анушкевичус доручив перевірити роботу Франківських перевізників, оскільки мешканці міста скаржаться на маршрутний транспорт, зокрема на №85 та на перевізників, які перевозять людей від міської автостанції №2.
Івано-франківці скаржатья, що о 7:30 не можуть виїхати з автостанції, так як зранку там немає жодного міського автобуса.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:44, 2 червня
12:03, 1 червня
14:38, 29 травня

Коментарі