• Головна
  • Дитяча команда «Урагану» виграла міні-турнір в Іспанії
12:51, 20 січня 2015 р.

Дитяча команда «Урагану» виграла міні-турнір в Іспанії

У понеділок, 19 січня, в рамках тренувальних зборів в іспанській Валенсії вихованці ДЮСШ "Урагану" 2004-05 років народження взяли участь в одноденному турнірі.

Суперниками юних "ураганівців" стали команди "Валенсія" та "Red Blue". Команда, якою керував спортивний директор клубу Роман Ярий, спочатку розгромила академію "Red Blue" - 8:0, а потім також впевнено обіграла однолітків з "Валенсії" - 4:0.

За словами Романа Ярого, вихованці "ураганівської" ДЮСШ сподобались іспанським тренерам малюнком гри - вони відразу відзначили, що це дійсно футзальна команда. Спортивний директор також зазначив, що іспанські спеціалісти виявили бажання провести практичне заняття з юними франківчанами. Воно має відбутись сьогодні, 20 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Ураган
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...