“Врятуй життя” ув'язненому

У рамках проведення робочих заходів щодо вдосконалення роботи з профілактики суїциду серед засуджених 9 лютого в Коломийській виправній колонії №41 відбулася інформаційно-просвітницька акція “Врятуй життя”.

Повідомляє 0342.ua з посиланням на прес-службу управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

У кімнаті психоемоційного розвантаження установи психологами установи Андрієм Назаровим та Михайлом Білоусом спільно із медичним працівником Романом Прокопчуком та заступником начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи Юрієм Солтанюком проведено психологічний тренінг “Загальне поняття про суїцид та відповідальність за життя інших людей” із засудженими-волонтерами та начальниками відділень СПС.

Під час проведення тренінгу у формі інтерактивної бесіди було з’ясовано зміст основних понять: самовбивство (суїцид), замах на самовбивство, соціалізація, соціальне середовище, суїцидальні наміри та спроби, суїцидальний ризик.

Роман Прокопчук ознайомив учасників заходу з правилами надання первинної медичної допомоги та показав, як це робиться на практиці.

Опираючись на достатній власний практичний досвід роботи в системі, організатори демонстрували учасникам, як подолати фактори суїцидального ризику, сформувати адаптивне відношення до життя, усвідомленість цінності життя та набуття практичних навичок при наданні первинної медичної допомоги.

“Врятуй життя” ув'язненому (фото) - фото 1
“Врятуй життя” ув'язненому (фото) - фото 1
“Врятуй життя” ув'язненому (фото) - фото 2
“Врятуй життя” ув'язненому (фото) - фото 2
“Врятуй життя” ув'язненому (фото) - фото 3
“Врятуй життя” ув'язненому (фото) - фото 3
Коломия виправна колонія врятуй життя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
11 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати