
16:41, 12 лютого 2015 р.
В черговий раз ув'язненим Івано-Франківського СІЗО намагалися передати наркотичні речовини (ФОТО)
4 лютого в ході проведення оперативно-розшукових заходів у кімнаті прийому-передач Івано-Франківського слідчого ізолятора, при огляді вмісту продуктової передачі, яку передали одному із ув’язнених, було вилучено частинки таблетки білого кольору з рельєфним вдавленим надписом "В-8".
Про це 0342.ua повідомили у прес-службі управління ДПтС України в Івано-Франківській області.
Ззовні таблетка схожа на наркотичний засіб – бупренорфін, обіг якого заборонено. Умілець приховав речовину у пакеті із цукром та апельсині.

В черговий раз ув'язненим Івано-Франківського СІЗО намагаються передати наркотичні речовини (ФОТО) (фото) - фото 1

В черговий раз ув'язненим Івано-Франківського СІЗО намагалися передати наркотичні речовини (ФОТО) (фото) - фото 2
Подібна "передачка" потрапила до працівників СІЗО і 9 лютого цього року. При огляді вмісту продуктової передачі ув’язненому, такий ж порошок схожий на бупренорфін виявили у ремінці для стягування блайзера.

В черговий раз ув'язненим Івано-Франківського СІЗО намагаються передати наркотичні речовини (ФОТО) (фото) - фото 2

В черговий раз ув'язненим Івано-Франківського СІЗО намагаються передати наркотичні речовини (ФОТО) (фото) - фото 4
За цими фактами складено відповідні матеріали та направлено вилучені речовини на дослідження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
Вчора
22:39
12 грудня
20:42
12 грудня
Оголошення
20:29, Вчора
20:29, Вчора
12:39, 3 грудня
20:29, Вчора
20:29, Вчора
Коментарі