Івано-Франківськ практично припинив торгівлю з Росією

Івано-Франківські підприємства-експортери впродовж минулого року активно здійснювали зовнішньоекономічну діяльність із 69 країнами світу.

Про це йдеться у звіті стану соціально-економічного розвитку Івано-Франківська за 2014 рік, який був презентований на засіданні виконавчого комітету, передає кореспондент Фіртки.

"Позитивним є той факт, що зовнішньоекономічна діяльність франківських суб’єктів господарювання майже на половину спрямована на країни Європейського Союзу. Так, обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становить 47,1% від загального, до інших країн – 52,9%. Найбільші експортні поставки з обласного центру здійснюються до Йорданії, Румунії, Чехії, Тайваню, Італії та Польщі", - йдеться у звіті.

Якщо у 2012 році частка обсягу експорту з Івано-Франківська в Росію становила 20,2%, у 2013 – 16,7%, то у 2014 – лише 8,6%

Так основу експортних поставок міста минулого року складала продукція підприємств машинобудування та харчової галузі.

Через напружені зовнішньоекономічні відносили України та Російської федерації значно скоротилися обсяги експорту товарів до Росії.

"Якщо у 2012 році частка обсягу експорту з Івано-Франківська в цю країну становила 20,2%, у 2013 – 16,7%, то у 2014 – лише 8,6%", - говориться у звіті.

firtka.if.ua
Івано-Франківськ експорт торгівля Росія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
9 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати