Волонтерська допомога новонародженим (ФОТО)

Представники соціального проекту «Поспішайки» під патронатом Фонду волонтерів України передали допомогу відділенню інтенсивної терапії новонароджених Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

У рамках проекту передано 21 одиницю предметів позиціонування ТМ «Раненько». Вони були придбані за гроші, зібрані під час онлайн-аукціону «Подай руку поспішайці», який триває на сайті Соціального проекту. Також відділення отримало дитячу косметику  для догляду за недоношеними дітками та допоміжні предмети для їхнього годування.

IMG_0911 (1)

«Ці засоби дозволяють надати тілу малюка оптимального положення для нормального розвитку організму. Серед предметів догляду 5 чохлів, які забезпечують тишу, спокій та темряву і створюють мікроклімат лона матері», - зазначає завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей ОДКЛ В’ячеслав Банасевич.

Ці засоби дозволяють надати тілу малюка оптимального положення для нормального розвитку організму

«Акції проекту  «Поспішайки» спрямовані на те, аби привернути увагу громадськості до проблем виходжування недоношених дітей, відсутності належного фінансування медичних відділень, а також – до нестачі інформаційної підтримки сімей, які відчули труднощі догляду за такими немовлятами», - повідомила куратор Соціального проекту «Поспішайки» Анна Виниченко.

За словами головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Радислава Котурбаша, завдяки такому відділенню, в тому числі, й виїзній бригаді дитячої лікарні, медичний персонал досяг успіху і позитивних результатів.

2 (37)

4 (19)

Медики мають надію, що на цьому їхня співпраця не закінчується і їм вдасться з допомогою Соціального проекту забезпечити ціле відділення необхідним обладнанням.

IMG_0930 (1)

www.if.gov.ua
Івано-Франківськ допомога новонароджені волонтери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
17 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати