ПНУ ім.Василя Стефаника та Жешувський університет підписали угоду про співпрацю

У рамках реалізації Угоди про наукову та культурну співпрацю Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника 24 лютого з офіційним робочим візитом відвідали представники Жешувського університету (Республіка Польща)  - проректор з наукової роботи Войцех Валят та заступники декана факультету фізичного виховання Войцех Байорек і Павел Круль. 

Передає 0342.ua з посиланням на прес-службу ПНУ ім. Василя Стефаника.

У рамках відвідин відбулася зустріч ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди з польськими колегами. У заході також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Василь Марчук, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, декан факультету фізичного виховання і спорту Микола Соя, декан філософського факультету Ігор Гоян, декан факультету математики та інформатики Володимир Пилипів, завідувач кафедри теорії і методики фізичної культури і спорту Богдан Мицкан,  працівники університету.

f 2402
f 2402

У ході проведення зустрічі ректор університету Ігор Цепенда та проректор Жешувського університету  Войцех Валят підписали  протокол про подальшу співпрацю між вищими навчальними закладами  щодо реалізації програми подвійних дипломів для освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» за різними спеціальностями, зокрема, "математика", "фізика", "філософія", "фізичне виховання".

f 2403
f 2403

Також обидві сторони відзначили дієвість спільної Угоди, яка була підписана між університетами у 2014 році, та висловили  зацікавленість у створенні спільних проектів з обміну студентами, проведенні наукових конференцій.

f 2408
f 2408
Івано-Франківськ ПНУ Жешувський університет співпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
12 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати