![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:00, 6 вересня 2011 р.
Івано-Франківська міліція посилила роботу з водіями
Не зважаючи на затримання підозрюваних у вчиненні підпалів автомобілів служби таксі «Явір 1554», івано-франківська міліція продовжує проводити активні оперативно розшукові заходи та профілактичні відпрацювання в обласному центрі Прикарпаття.
Про це повідомив сьогодні заступника начальника Івано-Франківського міськвідділу УМВС Андрій Прусак. З його слів, зараз в місті працюють 15 екіпажів Державної автомобільної інспекції, проводиться відпрацювання певних категорій осіб, насамперед водіїв.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...