Свідомість іванофранківців призводить до чистоти в Україні

Сьогодні, 26 лютого в приміщенні Івано-Франківської обласної ради відбулась перезентація загальноукраїнського проекту «Зробимо Україну чистою-2015».

Повідомляє 0342.ua.

Даний проект отримав підтримку Кабінету міністрів України, Міністерства екології та природніх ресурсів, Міністерства сім’ї, молоді та спорту, Міністерства соціальної політики України.

«Зробимо Україну чистою!-2015» відбудеться 25 квітня 2015 року. Акція полягає у прибиранні зелених зон та благоустрою територій. її мета - виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ, розвиток екологічного волонтерства. Головними напрямками акції є еко-виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами.

Презентували проект національний координатор по роботі з органами державної влади Олег Шкода та Обласний координатор акції Роксолана Салига.

Країна повинна бути чистою душею і тілом. Душу і Незалежність нашої Батькивщини захищають бійці на Сході, а ми будемо намагатись зробити її чистішою за участю усіх українців

Чотири роки поспіль кількість учасників акції подвоюється. Так, у 2011 році до акції долучилося 22 тисячі волонтерів, у 2012 році - понад 51 тисяча, у 2013 році на прибирання вийшло вже 140 тисяч чоловік, а у 2014-му - понад 170 тисяч людей із 374 міст України.

У поточному році до акції планується залучити понад 250 000 учасників з усіх регіонів нашої країни.

Головний спеціаліст відділу молодіжної політики та оздоровлення дітей управління молоді і спорту Івано-Франківської облдержадміністрації Ольга Мельнікова зазначає, що управління всебічно буде сприяти у проведенні даної акції, адже її мета є надзвичайно важливою.

"Країна повинна бути чистою душею і тілом. Душу і Незалежність нашої Батькивщини захищають бійці на Сході, а ми будемо намагатись зробити її чистішою за участю усіх українців", - зазначила вона.

Також слід сказати, що в рамках акції, 22-25 квітня управління молоді і спорту вже вкотре проведе фестиваль молодіжних трудових загонів "Ми працею славимо тебе, Україно", в якому візьмуть участь трудові загони з усієї області. В ході змагань, учасники будуть не тільки демонстувати свої спортивні, інтелектуальні та творчі здібності, а й долучаться до прибирання річки Лімниця в Галицькому районі. 

"До проведення акції ми плануємо долучити якомога більше активної молоді та молодіжні громадські організації області", - наголосила Ольга Мельнікова.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Зроби Україну чистою толока
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
34 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати