Краса природи, чисте повітря і наявність всіх міських зручностей дає вам найкраще котеджне містечко Київ "Золоче Комплекс", яке ідеально підходить для сучасного і комфортного проживання за містом. Містечко розташоване на оптимальній відстані від галасливого Києва, в красивому екологічно чистому місці (в довколишніх околицях відсутнє промислове виробництво), в оточенні чудового лісового масиву: березового гаю і соснового лісу з віковими деревами.

Ландшафт і вуличне освітлення продумано до дрібниць і гармонійно поєднуються із загальною архітектурою котеджного містечка. Внутрішні дороги і тротуари викладені бруківкою. Проведено благоустрій території містечка, посаджені дерева і чагарники, розбиті клумби.

Це містечко займає 59 га землі, на якому розміщено 159 будівель. Умовно котеджне містечко можна розділити на дві лінії. На першій лінії розміщені будинки, у яких є вихід на воду і свій власний пляж. На другій лінії знаходяться вдома меншою площею і без виходу до води.Особлива увага приділяється безпеці жителів селища. Сучасна система відеоспостереження і безперервний контроль служби безпеки забезпечують цілодобову охорону території.