У міській поліклініці №3 тренувалися надавати першу медичну допомогу (ФОТО)

Днями у міській поліклініці №3 відбулося тренувальне навчання для працівників закладу із надання першої медичної допомоги на основі сучасних європейських рекомендацій, з наочним використанням макету. Учасниками навчання стали лікарі, медичні сестри та обслуговуючий персонал.

Навчання провів заступник голови Івано-Франківської обласної організації Червоного Хреста України, тренер з першої медичної допомоги Ярослав Михайлович Джигіта, - пише 0342.ua.

Працівники поліклініки ознайомилися з сучасними підходами до проведення невідкладних заходів при зупинці дихання та серцевої діяльності, з новими нормативними документами, що регламентують надання такої допомоги.

У міській поліклініці №3 тренувалися надавати першу медичну допомогу (AJNJ) (фото) - фото 1
У міській поліклініці №3 тренувалися надавати першу медичну допомогу (AJNJ) (фото) - фото 1
4 (1)
4 (1)

Тренер розповів та практично продемонстрував основні алгоритми та навики при проведенні серцево-легеневої реанімації одним чи двома медичними рятівниками з використанням відповідного медичного обладнання. Також були продемонстровані прийоми надання екстреної медичної допомоги постраждалим із обструкцією дихальних шляхів стороннім тілом.

Головний лікар міської поліклініки №3 Наталя Юріївна Ветоха відмітила, що метою таких навчань є не навчити працівників методам невідкладної медичної допомоги, адже вони уже володіють ними, а поновити практичні навички, адже такі ситуації трапляються не часто.

У міській поліклініці №3 тренувалися надавати першу медичну допомогу (AJNJ) (фото) - фото 3
У міській поліклініці №3 тренувалися надавати першу медичну допомогу (AJNJ) (фото) - фото 3
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська медична допомога тренування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати