• Головна
  • Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото)
16:04, 7 вересня 2011 р.

Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото)

Кількатижневий невивіз зрізаного гілля зі смітників ЖЕО-2 давно вже став предметом обговорення не тільки на сторінках засобів масової інформації (не так давно про це вже писало і наше інтернет-видання) та на кухнях пересічних громадян, а й на нарадах в міськвиконкомі.

А поки начальник другого ЖЕО Олександра Петрик стійко тримає оборону проти нападів керівників міста, наголошуючи, що «є територія, є рішення міськвиконкому, де перевізником на території ЖЕО-2 визнано автоколону-2222, і є відповідна тристороння угода», поки перший заступник Івано-Франківського міського голови Зіновій Фітель нагадує керівництву ДМП «Теплокомуненерго» про домовленості щодо забору гілля на паливо для когенераційних установок, а ті, в свою чергу, обіцяють, що робитимуть це по мірі можливості, місцеві жителі, а можливо місцеві безхатченки, а може і самі працівники ЖЕО вирішують цю проблему по-своєму. Радикально, оперативно і, головне, небезпечно. Вони попросту … спалюють нагромадження гілля – спалюють просто на контейнерних майданчиках, нехтуючи вимогами пожежної безпеки.

В якості прикладу можна навести нагромадження гілля по вулиці Набережній, 8 – як раз навпроти котельні «Теплокомунерго». Достеменно не відомо, кому саме знадобилось палити негабарити і тим самим наражати на небезпеку пожежі цілий квартал, проте очевидно одне: прецедент такого вирішення проблеми створено і, якщо найближчим часом гілля не буде вивезено з контейнерних майданчиків комунальниками, цілком можливо, що приклад невідомих паліїв може стати предметом для наслідування іншими «борцями» за чистоту району, а це, в свою чергу, суттєво підкине роботи міським пожежним.

 

Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото), фото-1
Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото), фото-2
Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото), фото-3
Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото), фото-4
Зрізане гілля та листя в Івано-Франківську спалюють просто на контейнерних майданчиках (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...