• Головна
  • «Прозорий» ремонт доріг на Прикарпатті - чергова обіцянка влади
10:35, 12 березня 2015 р.

«Прозорий» ремонт доріг на Прикарпатті - чергова обіцянка влади

Забезпечення належного транспортного сполучення у ще більшій мірі сприятиме інвестиційній та туристичній привабливості регіону.

На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, спілкуючись з учасниками наради щодо джерел фінансування, ремонту та утримання доріг Прикарпаття, яка відбулася 11 березня в залі засідань ОДА. 

Участь у заході взяли народні депутати України від Івано-Франківщини, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські активісти. 

«Аспекти належного утримання та ремонту доріг особливо важливі в контексті реалізації на Івано-Франківщині проекту «Єврокарпатська ініціатива», який передбачає залучення до розбудови області широкого кола інвесторів, − зазначив Олег Гончарук. − Кошти, які вкладемо у дорожню інфраструктуру, сприятимуть розвитку економіки, туризму, нашої свідомості, втіленню прагнення стати першими серед найбільш інвестиційно привабливих регіонів».

Запевняю, що тендерні процедури з визначення виконавців ремонтних робіт будуть прозорими

Учасники наради виокремили декілька джерел фінансування розвитку дорожньої інфраструктури. Серед них – кошти в сумі 700 млн. грн., виділені Верховною Радою України на ремонт доріг Карпатського Єврорегіону та більш ніж 50 млн. євро від європейських донорів на капітальний ремонт дороги Івано-Франківськ – Рахів, про що наразі ведуться перемовини.

Окрім того, на думку народного депутата Анатолія Матвієнка, є можливості для пошуку фінансових резервів в місцевих бюджетах та залучення до загальної справи капіталовкладень підприємців. Не менш важливо, як зазначалося, на місцях сконцентрувати зусилля для налагодження ефективного механізму справляння акцизного податку, сплати за землю та нерухоме майно, а також туристичного збору. 

Після тривалих обговорень на нараді прозвучали пропозиції про запровадження електронного документообігу, що дасть можливість контролювати використання коштів для ремонту доріг, співпрацю з бюджетоутворюючими підприємствами краю у плані співфінансування робіт, першочерговий ремонт доріг Львів – Мукачеве та Бурштин – Калуш тощо. 

Вислухавши всі думки, голова облдержадміністрації наголосив, що місцева влада й надалі шукатиме шляхи фінансування розвитку дорожньої інфраструктури, постійно контролюючи цей процес. 

«Запевняю, що тендерні процедури з визначення виконавців ремонтних робіт будуть прозорими, у цьому зможуть переконатися представники громадськості та засобів масової інформації», − підкреслив Олег Гончарук, додавши, що вже найближчим часом в області визначаться з конкретними обсягами робіт та необхідним для цього фінансуванням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #ремонт доріг #Гончарук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...