• Головна
  • Дільничий інспектор міліції потрапив під колеса авто, а внаслідок ДТП загинув скутерист
11:11, 14 березня 2015 р.

Дільничий інспектор міліції потрапив під колеса авто, а внаслідок ДТП загинув скутерист

Вчора, 13 березня, близько 9.15 години ранку у Коломиї місцевий житель, керуючи моторолером "Ямаха", не додримуючись дистанції, допустив зіткнення із автомобілем "Мерседес Бенц 2212 Д".

Повідомляє 0342.ua з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

Внаслідок ДТП водій моторолера  помер по дорозі в Коломийську ЦРЛ.

Того ж дня, близько 20.00 години в селі Раковець Богородчанського р-ну, водiй автомобiля "ВАЗ 21063" допустив наїзд на дiльничного iнспектора мiлiцiї Богородчанського РВ УМВС, капiтана міліції, який повертався з територiї обслуговування та рухався в зустрiчному напрямку по узбiччю дороги.

Внаслiдок ДТП дiльничий iнспектор мiлiцiї отримав тiлеснi ушкодження у виглядi забою лiвого колiнного суглобу, рваної рани потиличної дiлянки голови злiва та лiвої брови, закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, та був госпiталiзований в травматологiчне  вiддiлення Солотвинської районної лікарні Богородчанського районуну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #ДТП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...