• Головна
  • В Івано-Франківську пройшов семінар-практикум вчителів-логопедів
13:49, 25 березня 2015 р.

В Івано-Франківську пройшов семінар-практикум вчителів-логопедів

Час рухається вперед, і ХХІ століття ставить перед навчальним закладом особливі завдання, які потребують негайного переосмислення змісту, методів і технологій навчання дітей. Реагуючи на зміни в суспільному житті, педагоги повинні заохочувати вихованців до творчої діяльності, озброїти їх знаннями і вміннями для використання на практиці.

Упровадження нових освітніх технологій особистісно-орієнтованого навчання на заняттях з дітьми-логопатами – це передумова активної пізнавальної діяльності дітей: нестандартна, цікава, творча робота викликає в них інтерес до знань і сприяє емоційному, духовному та інтелектуальному розвитку. Однією з новацій є проектна діяльність, яка спрямована на збір інформації про будь-який об’єкт чи явище. У процесі проектної діяльності діти вчаться грамотно, логічно, творчо висловлювати свої думки, використовуючи засоби художньої виразності, цим самим збагачуючи власне мовлення.

24 березня 2015 року на базі ДНЗ № 14 «Кристалик» відбувся семінар-практикум учителів-логопедів усіх типів закладів освіти на тему «Розвиток діалогічного мовлення дітей-логопатів засобами проектної технології». Під час роботи семінару фахівці мали можливість переглянути корекційне заняття-подорож, яке провела Марія Салєвич; ознайомитись із змістом проектної освітньої технології та різновидами проектів (Оксана Заячківська), варіантами використання технології у власній практиці під час роботи з розвитку зв’язного мовлення у дітей (Наталія Омельченко, Зоряна Денега, Ірина Салига). У практичній частині учасники семінару випробували такий вид групової роботи, як підготовка міні-проектів для організації роботи з родинами дітей з тяжкими вадами мовлення (ТВМ).

Кожний спеціаліст по завершенні семінару отримав комплект матеріалів із обговорюваної теми на допомогу в проведенні нетрадиційних форм корекційної роботи з розвитку діалогічного мовлення у дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #МВК #Новини #логопед #вчитель
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...