• Головна
  • БК «Франківськ» розпочинає плей-офф з поразки
17:23, 4 квітня 2015 р.

БК «Франківськ» розпочинає плей-офф з поразки

У цьому році БК "Франківськ" та одеський "Інтерхім" зустрічались уже втретє, і втретє прикарпатки зазнали поразки. Дві гри з трьох завершилися в овертаймі, проте саме в учорашньому двобої наші дівчата були найближче до перемоги над одеситками, аніж в попередні рази.

Найнапруженішою видалася друга половина півфіналу. Перші 20 хвилин клуб з Івано-Франківська без шансів поступався супернику. Але велика перерва багато що змінила. За початкові дві хвилини третьої чверті "Франківськ" скорочує відстань до одного пункту - так близько вони були лише на початку зустрічі. Однак на цьому дівчата не зупиняються, починаючи серйозну битву з "Інтерхімом". Варто відзначити, що у передостанній чверті господарки майданчику лише раз дозволили опоненткам вийти вперед. У заключній десятихвилинці боротьба продовжилася, проте наші баскетболістки втрачають перевагу за дві хвилини до фінального свистка. Різниця між командами лише в один двохочковий кидок, який заробляють франківчанки, переводячи гру в овертайм.

Три додаткові хвилини – і на табло володарює паритет. Сил на заключні 120 секунд не вистачило якраз у "Франківська". Одеситки роблять спершу вдалу спробу на два очки, а після вправно виконують кидок на три пункти. Суддя фіксує перемогу "Інтерхіма" в першому півфінальному протистоянні.

Вже 7 квітня матч-відповідь в Одесі, де франківські спортсменки мають шанс змінити розклад сил, перевівши гру в третій матч.

Найрезультативнішою в нашій команді стала Вікторія Пазюк. На свій рахунок вона записала 23 очки. Кристина Мацко – лідер "Франківська" на підбираннях. Ольга Краєвська може записати собі в актив вдалу роботу на передачах.

БК "Франківськ" – "Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака" - 73:78 OT (13-23, 20-16, 23-15, 10-12, 7-12)

2-очкові: 17/45 (38%) - 17/40 (42%)

3-очкові: 9/30 (30%) - 7/26 (27%)

Штрафні: 12/19 (63%) – 23/26 (88%)

Підбирання: 44-47; Передачі: 21-16; Втрати: 7-11

БК "Франківськ": Вікторія Пазюк (23 очки + 4 підбирання + 2 передачі + 1 втрата), Дарья Завідна (15 + 4 підбирання + 3 передачі + 1 перехоплення + 2 втрати), Наталія Скорбатюк (12 + 7 підбирань + 3 передачі + 1 перехоплення + 1 втрата), Кристина Мацко (11 + 9 підбирань + 3 передачі + 1 перехоплення + 1 втрата), Марьяна Комарняк (8 + 4 підбирання), Ольга Краєвська (3 + 6 підбирань + 9 передач + 4 перехоплення + 1 втрата), Лариса Стаднік (1 + 3 підбирання + 1 передача + 1 втрата).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію