• Головна
  • Іванофранківці не готові платити 4 грн за проїзд
Результати опитування
14:23, 8 квітня 2015 р.

Іванофранківці не готові платити 4 грн за проїзд

Результати опитування

Останнім часом тема підняття ціни на проїзд у франківських маршрутках обговорювалася ледь не щодня. Перевізники оббивали пороги міськвиконкому, а громада міста звинувачувала "маршрутників" у неналежному обслуговуванні.

Оминаючі усі домовленості щодо покращення транспортних послуг, підприємці намагаються підвищити тариф на проїзд до 4 гривень.

Неодноразово відбувалися зустрічі громади з перевізниками та представниками місцевої влади. На останній з таких було вирішено з 9 квітня 2015 року (тобто вже завтра) підвищити ціну на проїзд у франківських маршрутках з 2,75 грн до 3,50 грн. У свою чергу, перевізники зобов'язалися виконати усі домовленості, зокрема встановити в автобусах GPS-прилади, дотримуватися графіку та видавати пасажирам проїзні квитки.

Згідно з рішенням міськвиконкому №182 від 03.04.2015 року, для превізників, які виконають всі умови, з 10 червня 2015 року встановлять тариф на проїзд пасажирів у розмірі 4 грн, а для перевізників, які проігнорують свої зобов'язання, з 10 червня 2015 року встановлять ціну на проїзд в розмірі 2 грн.

Проте, з власних джерел кореспонденту 0342.ua стало відомо, що деякі підприємці все ж таки не збираються встановлювати у своїх маршрутках GPS-навігатори, оскільки це для них невигідно, дорого і не окуповується. В той же час, вони переконані, що влада "прогнеться" під тиском перевізників і всерівно дасть дозвіл на підвищення тарифу на проїзд до 4 грн.

Але чи платитимуть франківчани за проїзд удвічі більше, враховуючи жалюгідний стан громадського транспорту і таку цинічність підприємців, сайт міста Івано-Франківська 0342.ua поцікавився у своїх читачів.

На запитання "Чи готові ви платити 4 грн за проїзд у громадському транспорті?" 55% респондентів відповіли, що "Ні, це здирництво. В нас не такі великі відстані, щоб піднімати ціни".

17% учасників голосування переконані, що тариф всерівно підвищать, і нічого не змінять. Всі забудуть і змиряться.

15% - вірять у покращення умов перевазення, зокрема, що водії дотримуватимуться графіку і навчаться ввічливості, у салоні буде чисто і тепло  і, що GPS-трекери все ж таки будуть присутні.

За спорт і економію проголосувало 12,5% респондентів, які надали перевагу варіанту відповіді "пересяду на велосипед. Це економніше і корисніше".

І ніхто з читачів нашого сайту не готовий миритися з підвищенням ціни на проїзд у франківських маршрутках!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #маршрутка #тариф #перевізники #проїзд #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...