![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
12:36, 23 вересня 2011 р.
На Прикарпатті судитимуть чоловіка, який привчив підлітка до пияцтва
В Івано-Франківській області вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності 48-річного жителя Снятинського району, який пристрастив до вживання алкогольних напоїв 15-річного підлітка-односельця.
Про це сьогодні, 23 вересня, ЗІКуповідомили в СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.
За втягнення неповнолітнього у пияцтво жителю Снятинського району, який раніше тричі відбував покарання за майнові злочини, загрожує чергове покарання, яке пов’язане з позбавленням або обмеженням волі до п’яти років.
Нагадаємо, за 8 місяців поточного року працівники прикарпатської міліції задокументували 38 фактів утягнення дорослими особами дітей у злочинну діяльність або у пияцтво.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...