• Головна
  • В Івано-Франківську відбудеться Міжнародна конференція «Нафтогазова енергетика 2015»
16:13, 16 квітня 2015 р.

В Івано-Франківську відбудеться Міжнародна конференція «Нафтогазова енергетика 2015»

21-24 квітня 2015 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбуватиметься IV Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика 2015».

Долина впродовж останніх семи років позиціонує себе як місто енергетичного патріотизму, та є містом нафтогазового потенціалу.

Значне й постійне подорожчання енергоносіїв змушує всіх задумуватись над завтрашнім днем. Тому до лав енергетичних патріотів долучаються не лише споживачі, але й провідні вітчизняні видобувники енергетичних ресурсів. 

«Сьогодні нафта і газ формують близько 80 відсотків доходів нашого міста та району. Тому для нас дуже важливою знати, яка є перспектива нафтовидобутку. На жаль, уже 24 роки ми ніяк не можемо зрозуміти, в якому напрямку рухається галузь й куди пливе нафтогазовий корабель нашого міста, нашого району? Чи він пливе за течією, чи готовий пливти проти течії і зламати негативні тенденції галузі та забезпечити відновлення того рівня видобутку, який був ще в часи Радянського Союзу, коли нафтовики краю видобували близько 1 мільйона тонн нафти на рік?  Які перспективи  чекають  нафтовидобувні підприємства  та наше нафтове  місто через  десять-п’ятнадцять років?» – турбується громада міста.

На ці важливі запитання очікуємо отримати відповіді під час проведення в рамках Конференції  круглого столу «Нафтогазова Долинщина: проблеми та перспективи».

Тематика його наступна: стан та перспективи розробки нафтогазових родовищ (геологія, буріння, видобування); транспортування нафти і газу; енергетична ефективність галузі та енергетична безпека міста і району.

В обговоренні візьмуть участь провідні фахівці в сфері нафтогазорозвідування, видобутку, провідні геологи галузі, науковці, практики, спеціалісти та керівники підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #нафта #газ #конференція #ІФНТУНГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...