
12:20, 21 квітня 2015 р.
Іванофранківці обурені масовою забудовою міста (ВІДЕО)
Вулиця Церковна в Івано-Франківську стала майданчиком обурень серед мешканців вулиці, які незадоволені самочинним будівництвом на їхній території.
Зведення багатоповерхівки на вулиці викликало бурю негативних емоцій у мешканців, які вважають будівництво нелегальним, оскільки ведеться без умов та обмежень, а також без жодної домовленості з ними, - інформує 0342.ua
Нагадаємо, що сьогодні 21 квітня, о 14:00, в Департаменті містобудування та архітектури відбудеться чергове засідання містобудівної ради, на якому будуть розглядати низку питань, серед яких і питання щодо будівництва нового футуристичного проекту перед входом до фортечної галереї "Бастіон".
До теми: Чергова сумнівна забудова тихої вулиці в Івано-Франківську (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
Вчора
10:04
Вчора
Оголошення
18:21, 22 грудня
20:42, 12 грудня
14
22:23, Вчора

Коментарі