19:04, 23 квітня 2015 р.

Саджанці персика

Закладка саду – напевно, одне з найбільш відповідальних заходів на землі, недарма ж кажуть, що в житті потрібно встигнути зробити три речі – побудувати будинок, виховати сина і посадити сад. Які сорти посадити? Сорт найправильніше вибрати самим, і найголовніше – потрібно вибирати сорт своєї кліматичної зони. З приводу того, як вибирати саджанці плодових дерев правильно, то це ключове питання і запорука успішного саду на багато років.

Саджанці персика з відкритою кореневою системою – це дерева й чагарники, викопані наприкінці вегетативного періоду з відкритого ґрунту з видаленням ґрунту з кореневої системи рослин.

Як правило, у продавців садивного матеріалу можна одержати докладну консультацію стосовно садіння й догляду за рослиною. Але дуже часто продавці не вирощують садивний матеріал, а тільки продають і мають віддалену уяву про особливості того або іншого сорту й агротехніку. Найчастіше буває так, що саджанці, які купують уздовж доріг і на сезонних ринках, виявляються не того сорту. Під видом нового сорту продають "неходовий" старий. А іноді під видом середньорослого сортового саджанця груші вам продають шестиметрову дичку. Рідко хто може відразу визначити підміну. Тому рекомендуємо купувати садивний матеріал у відомих торговельних марок, що добре зарекомендували себе, або за рекомендацією досвідчених садівників.

Не "купуйтеся" на барвисту упаковку – при сучасному рівні поліграфії замовити й виготовити її можна в кожній більш-менш сучасній друкарні за 3-4 дні. Вас повинна насторожити реклама продавця на ринку: кращі саджанці з Італії (Австралії, Голландії і т.д.), районовані. По-перше, як вони потрапили в Україну в такій малій кількості (зазвичай в країну їх завозять великими партіями по кілька тисяч штук одного найменування), а, по-друге, як вони можуть бути районованими, якщо вирощені в Італії?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...