• Головна
  • Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію «День здоров’я» (ФОТО)
15:53, 27 квітня 2015 р.

Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію «День здоров’я» (ФОТО)

Днями в селі Крихівці та в Хриплин в рамках акції «День здоров’я» спільними зусиллями Міської поліклініки №1 та ОФПЦ було проведено безкоштовне флюорографічне обстеження жителів приписних сіл на предмет виявлення легеневої патології.

Такі акції допомагають вчасно виявити ознаки хвороби на початкових стадіях і попередити її подальший розвиток, забезпечивши людині можливість подолати недугу. Метою проведення «Дня здоров’я» є  обстеження осіб, які з тих чи інших причин не можуть звернутись для медогляду до поліклініки, - передає 0342.ua.

Особливу увагу медиків було націлено на так  звані групи ризику (особи, що контактували з хворими на туберкульоз, пацієнти з цукровим діабетом, пацієнти, які тривалий час приймають гормональні препарати та особи, які не обстежувались 2 роки і більше).

Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію «День здоров’я» (ФОТО) (фото) - фото 1

Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію «День здоров’я» (ФОТО) (фото) - фото 1

На обстеження мешканців сіл запрошували сімейні лікарі та дільничні медичні сестри. У селі Крихівці було обстежено 104 особи, в Хриплині – 98 осіб. Результати обстежень централізовано будуть передані лікарям амбулаторій ЗПСМ Крихівців та Хриплина для подальшої з ними роботи.

«Це не перша наша співпраця в такому ракурсі, – зауважує головний лікар Міської поліклініки №1 І.Романюк – Щорічно ми надсилаємо листи в ОФПЦ з проханням надати пересувний флюорограф для обстеження мешканців наших приписних сіл, адже більшість з них, через віддаленість закладу, не бажають витрачати час і кошти на проїзд для проведення обстеження, особливо, коли немає скарг на загальний стан здоров’я».

Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію «День здоров’я» (ФОТО) (фото) - фото 2

Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію «День здоров’я» (ФОТО) (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #акція #День здоров'я #Хриплин #Крихівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...