Майбутні правоохоронці здобували досвід

На базі Івано-Франківської УВП № 12 відбулися практичні заняття майбутніх правоохоронців. Такі заняття проводяться в рамках угоди про співпрацю, укладеною між Прикарпатським факультетом Національної академії внутрішніх справ і управлінням ДПтС України в Івано-Франківській області та мають на меті закріплення теоретичних знань і набуття практичних навиків майбутньої професії правоохоронця.

23 квітня заняття проводили для курсантів 3-го курсу з навчальної дисципліни “Кримінальне право”. Лектор, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та оперативно-розшукової діяльності Прикарпатського факультету Андрій Габута розкрив тему “Злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян”, - інформує 0342.ua

Під час заняття заступник начальника Івано-Франківської УВП № 12 Роман Гурик ознайомив курсантів з умовами та особливостями відбування покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк, засудженими, які залишені в установі для відбування всього терміну покарання, з метою їх залучення до господарського обслуговування. Також, третьокурсники мали можливість отримати знання стосовно правил утримання у зазначеній установі інших категорій осіб, зокрема, ув’язнених неповнолітніх та жінок.

Представник пенітенціарної служби відповів на запитання стосовно практичного застосування нормативно-правових актів, які є основою організації діяльності установи. 

Майбутні правоохоронці здобували досвід (фото) - фото 1 Майбутні правоохоронці здобували досвід (фото) - фото 1
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська правоохоронець Роман Гурик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
9 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати