Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, глава Європейської ради Дональд Туск і вісім глав держав прибудуть до Польщі на конференцію і урочистості, присвячені 70-річчю закінчення Другої світової війни. Про це повідомили в прес-службі президента Польщі. Читайте останні новини.

Зокрема, у заходах візьме участь і президент України Петро Порошенко. «Участь в урочистостях підтвердили президенти Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Литви, Румунії, України, глави парламентів Іспанії та Латвії, прем'єр Словаччини, колишній президент Німеччини Хорст Келер, заступник голови парламенту Угорщини і міністр оборони Франції. Про свою участь заявили також генеральний секретар ООН і глава Європейської ради », - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в прес-службі, урочистості розпочнуться в Європейському центрі солідарності з історичної конференції «Спадщина Другої світової війни». Після дискусії істориків відбудеться політична панель «Європейська інтеграція. Уроки Другої світової війни та її сучасне значення », яку проведе президент Польщі Броніслав Коморовський.

Пізно увечері 7 травня глави держав і урядів візьмуть участь у пам'ятних заходах на мисі Вестерплатте, де 1 вересня 1939 впали перші бомби Другої світової війни.