• Головна
  • В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО)
13:28, 9 травня 2015 р.

В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО)

З нагоди 20-го Світового легкоатлетичного дня в Івано-Франківську відбулись дитячі змагання з легкої атлетики, які проходили на стадіоні "Юність" та в ЗШ №26. У четвер та п'ятницю, 7-8 травня, на стадіоні "Юність" обласної дитячо-юнацької спортивної школи проводились міські змагання серед учнів ЗОШ Івано-Франківська за програмою "Дитяча легка атлетика".

Учні 11 загальноосвітніх шкіл міста та сіл Івано-Франківської міської ради змагались між собою у наступних видах легкоатлетичної програми:

- Біг 60 м + стрибки в довжину (юнаки та дівчата);

- Біг 60 м + штовхання ядра (юнаки та дівчата);

- Естафета 4 х 50 м (юнаки та дівчата);

- Спортивна ходьба 1 000 м (юнаки та дівчата).

В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО), фото-1

За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

1 місце - ЗШ №16

2 місце - ЗОШ №10

3 місце - Угорницька ЗОШ

В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО), фото-2

Кожен учасник отримав сертифікат IAAF про участь в даному заході, також кожна школа одержала з рук голови відділення НОКУ в Івано-Франківської області Мирослава Карабіна олімпійську атрибутику та книги.

В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО), фото-3

Всі переможці та призери отримали футболки, сувенірну атрибутику від IAAF, а також медалі, грамоти, цінні подарунки від федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Окрім того, 7 травня відбулись змагання за програмою "Дитяча легка атлетика" у спортивному залі ЗШ №26.

В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО), фото-4

Школярі 3-4 класів мали змогу позмагатись у різноманітних спортивних естафетах, в котрих повинні були проявити силу та спритність.

Всі юні чемпіони оббігали стійки, стрибали в класики та намагались якнайшвидше подолати бар’єрну смугу перешкод і у підсумку здобули наступні місця:

В Івано-Франківську відзначили Світовий легкоатлетичний день (ФОТО), фото-5

Учасники команд, що не потрапили до призової трійки, отримали спеціальні дипломи за участь в змаганнях від одного зі співорганізаторів змагань SC "Alias", а всі переможці та призери одержали футболки, грамоти, медалі та спеціальні відзнаки від Міжнародної легкоатлетичної федерації (IAAF), федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію