• Головна
  • В Івано-Франківську викрито 28 злочинів у сфері оподаткування
09:29, 10 жовтня 2011 р.

В Івано-Франківську викрито 28 злочинів у сфері оподаткування

З початку року Івано-Франківська податкова міліція забезпечила до Держбюджету понад 28 млн.грн.

Цьому сприяла низка оперативних заходів щодо незаконної діяльності бізнесу. Як інформують paralleli, про це заявив начальник головного відділу податкової міліції Івано-Франківської ДПІ Євген Данилюк під час зустрічі з суб‘єктами господарювання, котрі декларують збитки або не виконують боргові зобов’язання перед бюджетом. Зокрема, податкові міліціонери домоглися скорочення податкового боргу до бюджету на суму понад 5 млн.грн.

Викрито 28 злочинів у сфері оподаткування. З них 22 - мають ознаки тяжких та особливо тяжких. Із загальної кількості викрито 15 злочинів, пов’язаних з ухиленням від сплати податків, з них у 12 випадках сума спричинених збитків державі перевищує 1 млн.грн. - наголосив Євген Данилюк.

За його словами, міська податкова міліція встановила 13 фактів безпідставно заявлених до відшкодування сум ПДВ. Ці заходи дозволили упередити незаконне вилучення із бюджету понад 1 млн.грн. За даними фактами порушено 3 кримінальні справи.

Крім того, виявлено 6 суб’єктів господарювання, які порушували податкове законодавство шляхом використання СГД з ознаками фіктивності.

Співробітники податкової міліції з початку року вилучили з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на суму близько 8 млн.грн., з них підакцизних товарів на 2,2 млн.грн. Також викрили діяльність 5 підпільних цехів з виготовлення товарів народного споживання, з них 1 – з нелегального виробництва алкогольної продукції. За матеріалами перевірок порушено 3 кримінальних справи у сфері незаконних оборудок з підакцизними товарами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...