Торгові стелажі Львів являють собою вид торгового обладнання, який дуже затребуваний в магазинах, офісах, підсобних приміщеннях, складах і гаражах. Стелажі, виконані з металу, призначені для товарів різного призначення, але в основному на їх полицях представлений промисловий товар. Торгові стелажі можна зустріти як в магазинах самообслуговування, так і з прилавкової формою обслуговування. Сталеві стелажі бувають всіляких розмірів і форм.

У магазинах на стелажах можна зустріти як хлібобулочні вироби, так і запчастини для автомобілів. Це торгівельне обладнання по-справжньому універсально.

В офісах і кабінетах в стелажах коштують теки з документами, довідники, книги, журнали, коробки з дискетами і компакт-дисками, інші робочі приналежності. Доступність речей на відкритих полицях завжди дуже зручна.

Колір і стиль стелажу зазвичай визначаються загальним рішенням інтер'єру. Однак цей предмет меблів може стати справжньою "родзинкою" приміщення, якщо його яскравий колір або незвичайний дизайн випадатимуть із загального стилю.