• Головна
  • Цього року ще 780 прикарпатських юнаків підуть до війська
15:00, 13 жовтня 2011 р.

Цього року ще 780 прикарпатських юнаків підуть до війська

11 жовтня 2011 року обласна призовна комісія розглянула перші результати осіннього призову на строкову військову службу на Прикарпатті.

Про стан призову звітували голови призовних комісій Городенківського, Коломийського, Снятинського районів, м. Коломиї та військові комісари відповідних районних військкоматів. Комісія відзначила якісну роботу щодо підготовки юнаків Городенківського, та Снятинського районів до військової служби. Тісна співпраця райдержадміністрацій та районних рад, військкоматів, силових структур, органів управління освіти дозволила повністю профінансувати і виконати заходи з призову. Відзначено також, що стан цієї роботи в Коломийському районі та Коломиї потребує покращення.

Хлопці з області проходитимуть строкову військову службу здебільшого поза її межами, у більшості регіонів України. 780 наших призовників будуть проходити військову службу в частинах всіх видів Збройних Сил України (595 чол.), внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ (150 чол.), Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту і зв’язку (35 чол.).

До Військово-морських сил Збройних Сил України буде скеровано 56 хлопців. До окремого Новоросійсько-Київського ордена Червоного Прапора полку Президента України буде направлено 16 юнаків.

Ведеться велика роз’яснювальна робота з призовниками та їх батьками з питань ухилень від призову. Крім цього значна увага приділена профілактичній роботі щодо попередження хабарництва та зловживань службовим становищем серед всіх військовослужбовців та працівників військових комісаріатів. Все це дає сподівання на проведення якісного призову.

Першу партію призовників у кількості 102-х юнаків відправлено 6 жовтня з обласного збірного пункту до лав Збройних Сил України у військові частини, розміщені на території Дніпропетровської, Львівської, Київської областей та АР Крим. Станом на 12 жовтня 2011 року виконано майже третину державного замовлення. До війська направлено 214 призовників.

"Заходи з призову в області проходять згідно плану", - відмічають в призовній комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...