![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:36, 2 червня 2015 р.
В Івано-Франківську відбувся «Ярмарок обіймів»
В рамках святкування Дня захисту дітей члени Молодіжного Відділу Червоного Хреста спільно з активістами партії «ВОЛЯ» організували «Ярмарок обіймів» - справжнє свято для дітей, батьків та всіх іванофранківців.
Усі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсах, а переможці – отримати подарунки: іграшки та солодощі. Учасники обіймали дерева, воду, один одного та звичайних перехожих, дарували приємний настрій та посмішки.
«Я хочу подякувати організаторам свята, нашим дітям та батькам. Попри усі труднощі які є сьогодні в державі, ми не повинні забувати про дозвілля дітей, адже саме в дитячих руках майбутнє України», - говорить співорганізатор акці Антон Шелест.
«Ярмарок обіймів» супроводжувався благодійною акцією «Подаруй дитині щастя», тому іванофранківці мали можливість особисто допомогти дітям-сиротам, та принести дитячі іграшки, солодощі, книжки та інше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...