• Головна
  • Іванофранківські медики поїдуть на навчання у Румунію та Польшу
16:56, 2 червня 2015 р.

Іванофранківські медики поїдуть на навчання у Румунію та Польшу

Впродовж останніх тижнів до Івано-Франківська завітало декілька іноземних делегацій. Місто відвідали делегація німецької організації Червоного Хреста, представники реабілітаційного центру в Польщі, румунська делегація з міста Баямаре, а також польська делегація з міста Ополє.

Головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк зазначив, що ці візити є показником роботи, яку проводять працівники у сфері охорони здоров’я міста.

Представники німецької делегації привезли допомогу для міських закладів охорони здоров’я. Зокрема це перев’язочний матеріал, інструменти, обладнання для операційних та для приміщень лікарень.

Тарас Масляк розповів, що з медиками з Румунії було підписано договів про навчання іванофранківських медиків на базі румунських лікувальних закладів. Незабаром працівники сімейної медицини та дільничні лікарі поїдуть на 10 днів на спеціалізацію закордон.

"Також міські гінекологи та офтальмологи протягом року поїдуть на навчання у клініки Румунії. Адже на сьогоднішній день медицина Румунії, при підтримці Європейського Союзу, перебуває на дуже високому рівні", - каже Масляк.

Окрім того, лікар-невропатолог, реабілітолог та фізіотерапевт навчатимуться професійної реабілітації у реабілітаційному центру Кракова. Звідти вони привезуть обладнання для реабілітаційного центру і для реабілітаційних кабінетів Івано-Франківська – столи, вертикалізатори, тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #медики #навчання #Польша #Румунія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...