![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:44, 17 жовтня 2011 р.
За порядком у транспорті Івано-Франківська стежитиме майже півсотні громадських контролерів
За порядком у транспорті стежитиме майже півсотні громадських контролерів. Бажання взятися за роботу на добровільних засадах виявило чимало іванофранківців.
Більшість майбутніх ревізорів - люди пенсійного віку. Значно менше молоді. Вони перевірятимуть стан зупинок, культуру поведінки водіїв, дотримання кількості пільгових місць та чистоту транспортних засобів.
Громадський контролер зможе перевірити будь-який маршрут. На водіїв-порушників впливатимуть по-різному. Проводитимуть профілактичні бесіди або ж складатимуть протоколи, які потім передадуть до Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку. «Ревізори» візьмуться до роботи вже цього тижня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...