• Головна
  • На Прикарпатті вироблятимуть органічну продукцію
14:11, 16 червня 2015 р.

На Прикарпатті вироблятимуть органічну продукцію

Днями представники департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств зібрались за круглим столом «Продовольча безпека – безпека продовольства, органічний вектор», щоб обговорити питання виробництва органічної продукції в Україні.

Під час засідання розглядалися перспективи виробництва органічної продукції в Україні, налагодження зв'язків органічного експортного ринку, законодавчого забезпечення органічного сільськогосподарського виробництва, особливості сертифікації органічної продукції, досвід виробників органічної рослинницької та тваринницької продукції Київської, Житомирської, Львівської, Івано-Франківської областей.

Прикладом успішного виробництва екологічно чистої продукції на Прикарпатті є сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Чиста Флора» у селі Спас Колимийського району, який нагороджений почесним дипломом у номінації «Найкраще підприємство-оператор збуту дикоросів у відповідності з органічними стандартами». Там застосовується повний цикл виробництва екологічно чистої продукції і користується попитом на внутрішньому ринку, експортується до США і Канади, країн Євросоюзу.

Тож в Івано-Франківській області виробники органічної продукції, об’єднавшись у громадську спілку “Карпатський смак”, реалізовуватимуть продукцію під торговою маркою "Смак українських Карпат". Це буде перша в Україні регіональна торгова марка, яка об‘єднає виробників різних напрямків.

Подальше нарощування обсягів органічної продукції сприятиме споживанню населенням якісної екологічної їжі, покращенню конкурентоздатності наших виробників та створенню нових робочих місць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #екологічний продукт #чиста флора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...