![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
13:01, 18 червня 2015 р.
Користувачі соцмереж закликають прикарпаток не виходити з дому
Пов’язано це з випадками зникнення в Івано-Франківській області вже трьох дівчат за останній місяць. Географія злочинів стосується Косівського, Городенківського районів та міста Коломиї.
Першою зникла дев’ятирічна дівчинка з Косівського району, сталося це 7-го червня. Згодом її знайшли мертвою. Другий випадок стався у Городенківському районі 14 червня. Там викрали 16-ти річну дівчину, коли вона поверталась з подругою з нічного клубу. Слідчі досі не можуть її знайти. Третьою жертвою, як пишуть у соцмережах, стала 10-річна дитина з Коломиї.
![Користувачі соцмереж закликають прикарпаток не виходити з ..., фото-1 Користувачі соцмереж закликають прикарпаток не виходити з дому, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тож як у Фейсбуці, Вконтакті, так і в інших соцмережах активно постять застережливі повідомлення з проханнями не гуляти пізно ввечері, щоб зберегти своє життя.
![11407020_84-34-1(2) 11407020_84-34-1(2)](/dist-assets/images/cap.jpg)
11407020_84-34-1(2)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...