• Головна
  • У Раді хочуть позбавити чиновників бізнесу - Дерев'янко
17:11, 18 червня 2015 р.

У Раді хочуть позбавити чиновників бізнесу - Дерев'янко

Верховна Рада повинна зобов'язати чиновників та членів їхніх сімей продавати частки в підприємствах, якими вони напряму та опосередковано володіють.

Про це сьогодні, 18 червня, на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат з Прикарпаття Юрій Дерев'янко.

Він зазначив, що у зареєстрованому ним та Іриною Сусловою законопроекті №2097а передбачається зобов'язати кожну особу, яка зайняла посаду в органі влади, а також членів її сім'ї, протягом 20 днів після призначення на посаду здійснити відчуження істотної участі в бізнесі.
 
Якщо чиновник у вказаний період не продає свої частки в бізнесі, то на 21 день після його призначення за рішенням Нацагентства з питань запобігання корупції бізнес переходить в управління Фонду державного майна України до закінчення строку перебування особи на посаді.
 
Автори документу зазначають, що в основу законопроекту була покладена норма Закону "Про банки і банківську діяльність".

Витримці українців позаздрить будь-який народ світу, бо жоден народ не терпів би так довго корупціонерів при владі, які щодня звітують про боротьбу з корупцією, яку ж ці корупціонери і очолюють

"Всім нам з усіх ЗМІ зранку до ночі говорять про необхідність розділення влади і бізнесу як головного чинника механізму боротьби з корупцією. Та з тих же засобів масової інформації ми щодня дізнаємось про викриті корупційні схеми на всіх рівнях влади. При цьому витримці українців позаздрить будь-який народ світу, бо жоден народ не терпів би так довго корупціонерів при владі, які щодня звітують про боротьбу з корупцією, яку ж ці корупціонери і очолюють", - підкреслив Юрій Дерев'янко.

За його словами, державні службовці, які передали в управління своє майно після призначення на посаду, все одно зацікавлені в подальшому збагаченні та збільшенні своїх статків.

"Адже не секрет, що ще жоден з держслужбовців, залишаючи посаду, на яку його обрали чи призначили, не став бідним, а навпаки - його статки і в управлінні інших осіб збільшуються в десятки разів", - наголосив нардеп.

Він зазначив, що в Україні влада фактично належить олігархам, а це призводить до подальшого розкрадання державного майна, збільшення розмаху і кількості корупційних правопорушень на найвищому державному рівні, зростанню напруги у суспільстві через зубожіння звичайних українців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #депутат #корупція #закон #олігарх #Дерев'янко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...