![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:59, 25 червня 2015 р.
Прокуратурою Прикарпаття розслідується кримінальне провадження стосовно лісника-хабарника
В провадженні слідчого відділу прокуратури Івано-Франківської області перебуває кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди працівником державної лісової охорони.
Про це 0342.ua повідомили у прес-службі обласної прокуратури.
Нагадаємо, 48-річний представник правоохоронного органу обіцяв сприяти в незаконному вивезенні дубу із увіреної йому території лісництва. Вартість такої «послуги» останній оцінив у майже 3 000 грн. Передача грошей відбувалася у два транші.
В подальшому, під час отримання вже другого траншу грошових коштів у розмірі 2000 гривень, лісника було спіймано на «гарячому».
На даний час зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади та службового становища).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...