Кухня - одне з найважливіших приміщень у будинку, де ми проводимо чимало часу, тому в кухні модерн все повинно бути зручно і раціонально. Перш ніж купувати кухонні меблі, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Якими б не були форма і розміри вашої кухні, при її проектуванні треба все обов'язково врахувати і максимально використати.

При виборі дизайну кухонних меблів, орієнтуйтеся на свій смак, а також на колірну гаму і стиль всієї квартири. Якщо кухня велика і світла, то для неї добре підійде гарнітур холодних відтінків(блакитний, сірий). Якщо в кухні не дуже світло, зупиніться на пастельних тонах (персиковий, фісташковий). Не варто захоплюватися контрастними відтінками, оскільки складними малюнками легко перевантажити інтер’єр.

Вартість кухонного гарнітура в основному формує облицювання фасаду. Зазвичай фасад виконується з ДСП або МДФ (він трохи дорожчий, але зате більш міцний і вологостійкий). Варіанти облицювання можуть бути різними, наприклад, вологозахищений шпон. Його товщина залежить від породи дерева (чим товще, тим надійніше і дорожче). Покриття також може бути і пластиковим (недороге і міцне) або меламіновим (найдешевший, але найбільш тендітний варіант). Трохи дорожче, але міцніше ламіноване покриття. Ламінат і меламін можуть імітувати будь-які породи деревини. Фасад може бути також покритий спеціальною фарбою, яку закріплюють лаком. Це один з недорогих варіантів середньої міцності.