• Головна
  • Івано-Франківськ візьме 3 млн. грн. кредиту на енергозбереження у бюджетних закладах міста
12:30, 31 жовтня 2011 р.

Івано-Франківськ візьме 3 млн. грн. кредиту на енергозбереження у бюджетних закладах міста

Івано-Франківськ відвідали голова представництва, старший інвестиційний радник Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) Ю.Шевчук та член спостережної ради Акціонерно-комерційного банку «Львів» І.Заячук.

Як повідомили paralleli у прес-службі міськвиконкому, мета їх візиту – узгодження умов отримання містом кредиту, який НЕФКО надає для реалізації енергоощадних заходів у бюджетних закладах міста через банк «Львів». Місто Івано-Франківськ стане першим в Україні, що отримає кредит НЕФКО для бюджетних закладів. Його загальна сума 3 млн.грн.

З Ю.Шевчук та І.Заячук зустрілися заступник міського голови Л.Слободян і начальник управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому Б.Білик. Під час наради було обговорено проект договору щодо надання вищезазначеного кредиту та внесено в нього ряд змін. На протязі двох тижнів проект договору буде відкореговано з врахуванням всіх запропонованих зауважень і пропозицій.

Підписання договору міським головою В.Анушкевичусом та керівниками НЕФКО і АКБ «Львів» передбачається 25 листопада під час проведення міжнародного інвестиційно-економічного форуму «Партнерство та перспектива», який відбудеться в нашому місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...