Завдяки своїм звукоізоляційним і екологічним властивостям, а також компактності і міцності, пластикові вікна - незамінний варіант для облаштування і дизайну приміщення.

Звукоізоляція і оптимальні умови мікроклімату, - основні умови, що сприяють забезпеченню повноцінного функціонування житлового або офісного приміщення.

Пластикові вікна Львів – вигідне рішення для тих, хто цінує комфорт і затишок.

Переваги металопластикового скління.

  1. Тривалий термін служби. Довговічність досягається завдяки використанню матеріалів, з яких виготовляється ця продукція. Якісно виготовлені і правильно встановлені вікна і двері здатні прослужити мінімум 25 років, якщо не більше.

  2. Чудова герметичність. Ретельно підігнані гумові ущільнювачі сприяють герметичності, захищаючи приміщення від пилу, шуму і проникнення холодного або гарячого повітря.

  3. Зручність в обслуговуванні. Відпадає потреба ремонту, фарбування або лакування рам. Прибирання здійснюється звичайними миючими засобами.

Оскільки в світі нічого ідеального не існує, металопластикові вікна та двері - не виняток і у них теж є свої недоліки.

Недоліки.

  1. Все та ж чудова герметичність. Щільно закриваються вікна і двері, якщо не провітрювати приміщення, сприяють створенню парникового ефекту.

  2. Схильність пошкоджень. Сліди таких завданих «каліцтв», як подряпини, потертості і пролом рами - не «заживають». Для їх устраніенія прийдеться викликати фахівців.