
11:05, 4 серпня 2015 р.
Прикарпатець отримав високу державну нагороду за мужність і професіоналізм
З нагоди Дня високомобільних десантних військ іванофранківець Тарас Кукуляк, який воював у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади і при захисті Донецького летовища зазнав важкого поранення, отримав державну нагороду – орден «За мужність» III ступеня.
Про це повідомляє сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу ОДА.
«За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», – йдеться в Указі Президента України Петра Порошенка від 31 липня.
Зараз Тарас Кукуляк проходить курс лікування і реабілітації. Кошти на це збирали активісти, волонтери, небайдужі мешканці Прикарпаття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
21:49, 20 грудня
15:58, 23 грудня
15:58, 23 грудня
09:21, 20 грудня

Коментарі