Часто мандрівники задають питання: «Який маршрут обрати цього разу, щоб він був яскравим, цікавим і пізнавальним?» Туроператори одностайно рекомендують зупинити свій вибір на Західній Україні, де сконцентровано безліч цікавих місць гідних уваги навіть найдосвідченішого та вибагливого мандрівника.

На шляху до Карпат

Аналітики ринку туристичних послуг відзначають, що найбільшим попитом у населення України, та й у іноземних туристів, користується Західна частина країни, яка чудова в будь-яку пору року. Якщо почати свою подорож з Києва, то перша найбільш яскрава екскурсійна зупинка буде в Івано-Франківську – затишному і самобутньому містечку, де можна відвідати музеї, погуляти затишними вулицями і парками, подивитися старовинні міські укріплення. Це одне з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого - 49,5-метрова ратуша. Як правило, наступна точка, що викликає інтерес у мандрівників – Львів. За спостереженнями туроператорів, тут туристи люблять зупинятися на декілька днів. Адже в цьому місті багато визначних пам'яток. У Львові дбайливо зберігають культурне надбання минулого і одночасно намагаються відповідати сучасними вимогам. Саме у Львові вперше в Україні відступили від шаблонних відзначень свят та впровадили новий формат культурних заходів – різноманітні за тематикою фестивалі. До того ж у столиці Галичини можна обрати місце для ночівлі на будь-який смак. Тут і готелі, і старовинні маєтки, які можна зняти на кілька днів, і квартири в різних районах міста. Фахівці порталу нерухомості ЛУН.ua рекомендують зупинити свій вибір на квартирах, які здаються у Львові подобово. Їх можна не тільки підібрати за своїми запитами, але і заздалегідь забронювати. Багато інтернет-сервісів надають таку послугу.

Буковель - перлина Карпат

Від Львова найкраще свій маршрут прокласти в бік відмінного курортного місця – Буковель –, яке полюбили не тільки шанувальники лижного виду спорту. Зараз Буковель чудово пристосований і для літнього відпочинку. Влітку до послуг відпочиваючих екскурсії, пішохідні маршрути, рафтинг, велотури, квадротури, уроки скелелазіння, пейнтбол, екстрім-парк. Горні річки, озера, чудовий ліс і гори, свіже повітря та неповторні краєвиди створюють по-справжньому дивовижну атмосферу релаксу та відпочинку. Тож, Західна Україна – безпрограшний варіант незабутнього туристичного маршруту.