
17:00, 16 серпня 2015 р.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат потребує військових медиків
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує військових, які мають медичну освіту до роботи на 233 загальновійськовому полігоні (м. Рівне).
Для роботи потрібні: лікарі, фельдшери, медичні сестри (брати) всіх профілів, фармацевти, санітарні інструктори тощо, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу ОДА.
Кожному медичному працівнику, який виявить бажання захищати Батьківщину, держава гарантує гідне надійне соціально-правове забезпечення та матеріальну винагороду. Крім того, збереження попереднього місця роботи та середньомісячного грошового забезпечення.
За детальною інформацією звертатись до Івано-Франківського обласного військового комісаріату. Тел. (0342) 57-27-37.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:55
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:17, 11 березня
14:29, Вчора
134
15:42, 2 березня
15:36, 11 березня

Коментарі