
12:22, 21 серпня 2015 р.
Чверть сотні дітей зі Станиці Луганської відпочивають на карпатських землях (ВІДЕО)
25 дітей зі Станиці Луганської вже другий тиждень відпочивають на Прикарпатті. А тепер ще й відсвяткують День міста разом із коломиянами.
Діти Донбасу задоволені відпочинком на Франківщині. Кажуть, що люди тут привітні й добрі. Самі ж гості привезли зі Станиці національний прапор з побажаннями тамтешніх мешканців, - пише 0342.ua.
Запросили дітей на Прикарпаття бійці "Чорної сотні" та Нацгвардії. Вони більш ніж півроку захищали Україну у Станиці Луганській. Кажуть бійці, що в такий спосіб хотіли показати, що на Заході України фашистів немає.
Повернуться додому діти 26 серпня. Разом з ними поїдуть і бійці, які подарували їм прикарпатське тепло і любов, - йдеться у сюжеті Телеканалу НТК:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:55
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:36, 28 лютого
1
12:12, 3 березня
14:41, 3 березня
13:24, 1 березня

Коментарі